O projektu

V projektu se počítá se stavbou třech rodinných dvojdomů o dispozici 4+1 s terasou, a dvěma solitérními domy s terasou o velikosti 4+1.
Každá polovina dvojdomu je o velikosti užitné plochy 142m2, na pozemku o velikosti 358m2. Solitérní dům má velikost užitné plochy 142m2 a pozemek 630m2.
Objekt je materiálově řešen ve třech základních materiálech a to obkladového kamene v rámci soklu v barvě antracitově šedé, dřevěného obkladu objektu ve světlém oleji a plechové střešní krytině taktéž v antracitové barvě. 
Domy budou stavěny v nadstandardní kvalitě, s důrazem na detail a s použitím kvalitních materiálů i systémových prvků zařizovacích předmětů (dle vlastního výběru od firmy Thorn Metal s.r.o., Beroun). Standardní výbavou je podlahové teplovodní vytápění - absolutně bezradiátorový systém: topné rohože se samostatnou regulací jednotlivých pokojů, velkoformátové dlažby, elektrokotel, rekuperační jednotka, okna s izolačními skly a kaslík s přípravou na předokenní rolety.
Za příplatek je též možnost zastřešení „carportu“, který bude zhotoven stejně jako cesty před a kolem domu z přírodního kamene.

Lokalita

 

Projekt Jakubinka v Hýskově citlivě navazuje na rezidenční bydlení obce  a je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života na dosah Prahy.
Objekt se nachází na konci obce Hýskov na nezastavěné parcele mírně svažující se k severovýchodu. Okolní zástavba je převážně jedno až dvoupodlažní v rodinných domech se sedlovou, či valbovou střechou. 
Díky své poloze v údolí řeky Berounky, uprostřed lesnaté krajiny Křivoklátských lesů, je obec a její okolí vyhledávanou oblastí jak pro turistiku a rekreaci, tak zejména k trvalému bydlení, které nabízí současně klid a přesto je nedaleko hlavnímu městu, kde lze najít mnoho pracovních a volnočasových příležitostí. 
Domy v klidné lokalitě s přilehlou cyklostezkou „Po stopách králů“ a na dohled od Berouna nadchnou jak svou maximální energetickou úsporností, skvělou dispozicí, nadstandardním vybavením tak i výhledem do zástavbou naprosto nenarušené části Křivoklátska. Nově jsou v obci instalovány „stojany s nabíjecím dokem“ s elektrokoly Nextbike, v rámci projektu, který vznikl pod záštitou Nadace Tipsport s cílem o bezproblémové propojení Berouna s blízkým okolím.
 

Financování

Ceny a financování:

Cena řadového domu 9.250.000,-Kč
Cena samostatného dmu 10.050.000,-Kč

 

Záloha při rezervaci domu:
Řadový dům 800.000,-Kč
Samostatný dům 1.000.000,-Kč

Možnost využít našeho finančního poradce k zajištění hypotečního úvěru.

Standardy

Popis standardního vybavení řadových domů Hýskov naleznete v PDF

Volejte na tel.:
Dotazy pište na:
domyjakubinka@majax.cz
Kontakt na developera:
PROJEKT HÝSKOV s.r.o.
V Pražské bráně 71
266 01 Beroun - centrum

Tel.: ‭+420 736 202 020‬
E-mail: domyjakubinka@majax.cz
Kontakt na prodejce:
MAJAX REALITY s.r.o.
Havlíčkova 101/18
266 01 Beroun - centrum

Tel.: ‭+420 736 202 020‬
E-mail: domyjakubinka@majax.cz